*Queen H

Mnohí z vás si určite kladiete otázku kto vlastne som. Niežeby som vám na ňu odpovedala, ale môžem vám aspoň priblížiť moju osobu a môj život. Nájdete tu moje životné ciele, taktiež vysvetlivky anonymných mien a základnú charakteristiku, pretože všetky tie písmenká v príspevkoch vedia pomotať hlavu.


Queen H

Momentálne idem do tretieho ročníka na strednej škole. Už od detstva som bola vodcovský typ, ale pubertálny vývoj zabrzdil moje sebavedomie, moju otvorenosť a celý môj život. Pred pár mesiacmi sa vo mne niečo zlomilo a znova som zatúžila po vrchole. Veď viete aké to je, ochutnajte moc raz a máte na ňu chuť už po celý život. Medzi moje hlavné priority patrí: mať perfektnú postavu, byť populárna/obdivovaná, mať toho najlepšieho priateľa, dosiahnuť čo najlepšie výsledky v škole a dostať sa na prvotriednu univerzitu, pomstiť sa každému kto mi v minulosti ublížil a hlavne- už nikdy nebyť tou starou H. Nechcem skrátka nič menej, než mať perfektný život.


D

Môj princ. Má dokonalé telo, je milý, pozorný, inteligentný a naozaj ma miluje. Chodíme spolu už dlho a za ten čas sa samozrejme objavili aj vedľajšie účinky nášho vzťahu. Konštantne priberám. Neskutočne. Keď niekto povedal, že z lásky sa lenivie, vysmiala som ho, ale potom som si uvedomila, že to je vlastne pravda. Nepotrebovala som sa páčiť iným, stačilo mi, že mám jeho. Ale ako to už chodí, zatúžila som po pozornosti od viacerých. Je mi jedno, že D na mne miluje aj moje nedokonalosti, ja žiadne mať nechcem.

B

Je sexi. Hrá na gitare. Typický bad boy, z ktorého som bola hotová. Až tak velmi, že mi bolo jedno čo robím a za akú cenu. Kvôli tomu aby som ho získala som robila neskutočné veci. Stratila som pre mňa dosť dôlžitých ľudí, ale hlavne svoju hrdosť keď ma po jednej noci odkopol so slovami, že to bola velká chyba. 


E

Osoba, s ktorou zdieľam všetko. Tajomstvá, balzamy na pery, deodorant, názory, zapalovače...Jedna z mojich najbližších kamarátok. Aj keď nás v poslednom čase naše spoločenské povinnosti a rozdielne školy oddelili, snažíme sa to napraviť ako sa len dá. Večerné posedenia pri káve a rozhovor v oblaku cigaretového dymu je naša tradícia a ja by som ju za nič nevymenila. 

Q


Prvá platonická láska, neskôr najlepší kamarát a nakoniec úplne cudzí človek. Najlepšie na tom je, že aj keď sa 400 kilometrová diaľka na našom vzťahu podpísala, nedávno sa vrátil aby mi všetko vynahradil. Keď som bola mladšia, bol to jediný chalan, o ktorom som si myslela, že by som s ním mohla chodiť. S odstupom času mi došlo, že my by sme sa mali naozaj len kamarátiť, pretože ma na ňom už absolútne nič nepriťahuje. 
1 komentár:

  1. ty si presne ako ja :DDD tiež som vždy bývala taký vodcovský tip.. ale ako sme sa odsťahovali tka sa včšetko zbrzdilo a aj moja postava :/

    OdpovedaťOdstrániť